Banesa me qera prishtine 2022

x2 Përmbajtja. Jap me qira banesen 130m2 kati i -II- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.9 Followers, 0 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from @banesa_me_qera_prishtineSipas të dhënave të Agjencisë së Statistikave të Kosovës, kostoja e ndërtimit në Kosovë ka shënuar rritje për 16 për qind në tremujorin e katërt të vitit 2021, krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit 2020. Sipas ASK-së, materialet ndërtimore janë shtrenjtuar për mbi 20 për qind, çka ka bërë që të rritën edhe çmimet.Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...Publikuar më Mar 24, 2022 Lëshoj banesen me qira. leshoj banesen me qira tek Santea Prishtinë,kati i9 dytë,e mobiluar me kushte të mira banimi.Tel.044200573 ... Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit. Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon... çmimi 160€ Publikuar ...Banesë Me Qira është një platformë e re në treg, e cila u mundëson pronarëve të postojnë banesat e tyre në mënyrë që të njihen sa më shumë nga klientët. Dhe gjithashtu u mundëson të gjithë atyre që kërkojnë një vend për banim ta gjejnë atë në mënyrë sa më të lehtë.Data: 23/03/2022. Çmimi: 320 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banese me qira ne Pejton. Banesë Ekskluzive 80m² me #QIRA, Ulpianë Banesa gjendet në qendër të Prishtinës, në lagjen Ulpiana, 2 min larg nga Universiteti i Prishtinës dhe Katedralja Nëna Tereze. Banesa ndodhet në një lagje të qetë dhe është në katin e katërt. Banesa është e renovuar dhe është e pajisur me nxemje qëndore (Termokos) dhe me interfon. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë të ...Jepet me qera banesa ne Lagjen Dardania prane postes se Kosoves ne Prishtine. Banesa gjendet ne katin e pare. -40 m2. 2 Dhoma. E Mobiluar. Kontakt : WhatsApp 0049 176 620 65 315. 0049 176 620 65 315. 1470 total views, 1 today. Listing ID: 2305af0c15500755.Rent. 550 € / Per month. Shtepi me qera ne Margona Residence. 5 2 175 meters². Rent. 1,500 € / Per month. Shtepi Ne Shitje Ne GILAN. 262 meters². Sale.Banesë Luksoze 90m² me #QIRA, Linda Premium Banesa gjendet në kompleksin Linda Premium Residence, në lagjen Prishtina e Re, 2min nga qendra tregtare Albi Mall dhe 5min nga qendra e qytetit. Banesa ndodhet në katin e tretë. Banesa është tërësishtë e mobiluar dhe është e pajisur me nxemje qendrore, sistemin smart home dhe zërim të veçantë. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë ...Banesa gjendet ne Hajvali ne kompleksin Diamond Resident ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 60 m² Numri i dhomave 2 Description. Banesa me qera ne kompleksin blini mbrapa rruges b banesa asht e mobiluar kati 2 qmimi 200 ero qiraja dhe depozita 200 vrejtje nuk bashkëpunojmë me agjensiPrishtine Me qira 320€ ... Jepet me qira banesa e mobiluar në Rrugen C në Prishtinë ... Prioriteti i pronarit është ta lëshoj afatgjatë me qira çmimi i qirasë për muaj është 320.00 EUR. Parakusht duhet të paguhen 3 qirat e para +1 deposit për ta vazhduar marrëveshjen.Lshoj banesen me qera ne prishtina stars emshir kati 5 ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor depo per haq ka dy lifta banesa gjindet afer hotel gardenit. ... në MerrJep që nga 2022. 044499174 Shkruani një mesazh.Banesa gjendet ne Velani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.OFERT - Banes Moderne me Qira ne Arberi - Kodi 1449 Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Melodia PX Siperfaqe: 85 M2 Kati 1 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Shpajz - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore - Parking para Objektit - Kend e Lodrave per Femije - Mirembatje te Hymjes - Lift - Uj 24 H Çmimi €400 Agjensioni Prishtina City ...Banesa është pjesë e një ndërtimi i cili është në fazën e fimalizimit,dhe pritet të përfundojë në shtator të 2022. Banesa orgonizohet : Qêndrimi ditor,një dhomë gjumi,një tualet si dhe një ballkonë. Zona në të cilën ndodhet banesa është ndër pjesët më të qeta të qytetit.Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine. Banesa gjendet te kullat e Arabeve, eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, posedon dhe nxemje qendrore te Termokosit. Gjithesej ka 60m² ku perbehet prej: • Salloni • Kuzhina • Dhome gjumi • Koridor • Banjo • Ballkon Cmimi : 250euro ne muaj.Banesa posedon: 3 dhoma fjetje Sallon Kuzhine Banjo dhe wc Ballkon Koridor Çmimi 350 euro Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) [email protected] A+ Real Estate. Shtëpi, Banesa me Qira / Prishtinë / 1 vit më parë / 186 x shikuar. Prishtinë, XK. 350.00 €.06/03/2022 11:20 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshoj banes me qira ne lagjen 4Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet afer shkolles Elenagjika, kati i dyte, 65m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjoShitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa. AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera, Gjilan. 3 087 pëlqime · 4 po flasin në lidhje me këtë. http://www.amsa-ks.com/ lg cx pc settings Banesa me #qira - #Prishtinë. Lokacioni : Arbëri - Dragodan 96m² Cmimi: 350 euro Salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon, parking privat. Planet Real Estate - #Agjensioni për #Patundshmëri : +383 44 300 015 [email protected] Sheshi " Skenderbeu " #Prishtinë #Banese14/03/2022 12:59 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshohet banesa me qira te Parku i qytetit. Banesa eshte komplet e mobiluar, 65m2. Banesa posedon: Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, korridor. Çmimi: 200 €9 Followers, 0 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from @banesa_me_qera_prishtinePatundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 60 m² Numri i dhomave 2 Description. Banesa me qera ne kompleksin blini mbrapa rruges b banesa asht e mobiluar kati 2 qmimi 200 ero qiraja dhe depozita 200 vrejtje nuk bashkëpunojmë me agjensi14/03/2022 12:59 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshohet banesa me qira te Parku i qytetit. Banesa eshte komplet e mobiluar, 65m2. Banesa posedon: Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, korridor. Çmimi: 200 €Banesa gjendet ne Hajvali ne kompleksin Diamond Resident ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.Banesa & Lokale Me Qira. 83 likes · 1 talking about this. KEMI BANESA DHE LOKALE ME QIRA NE DY LOKACIONE: -KOMPLEKSI GOLDEN PARK TEK MAHALLA E MUHAXHERVE -LIRIDONI CONSTRUCTION (PRISHTINA E RE)...Banesa në lagjen Mati 1 në në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Banesa ka 91,61 metra² dhe gjindet në katin e 1 të objektit. Qëndrimi ditor së bashku me kuzhin,2 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo. Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit. Përfundonë në dhjetor te 2022.06/03/2022 11:20 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshoj banes me qira ne lagjen 4Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet afer shkolles Elenagjika, kati i dyte, 65m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjoLëshohet banesa me qera 3+1 në Qendër. 500 EUR / muaj. Numri i dhomave: 4. Sipërfaqe: 100. Sot 09:39 Agjent për shitje të pronës. Ofrojm Banesën me qera në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar Banesa është e pa mobiluar Struktura e Banesës * Sipërfaqe 110m² , kati i tretë * Sallon * Kuzhinë * Tri dhoma të gjumit * Banjo * Dy ballkone Cmimi 350 euro ID Q1112 Na kontaktoni : +38344780999 & +38345347047 [email protected] www.qendra-ks.comBanesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex vila for rent tirana albania rent tirana golden park home for rent tiranaBanesa gjendet ne Velani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...Prishtine Me qira 320€ ... Jepet me qira banesa e mobiluar në Rrugen C në Prishtinë ... Prioriteti i pronarit është ta lëshoj afatgjatë me qira çmimi i qirasë për muaj është 320.00 EUR. Parakusht duhet të paguhen 3 qirat e para +1 deposit për ta vazhduar marrëveshjen.Tophane , ️mrapa ministrise se Shendetesise, me 85m2 kati i 4-pa lift, me sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira ba..., Tophane Shto shpallje Llogaria imeLeshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558 Banesa me #qira - #Prishtinë. Lokacioni : Arbëri - Dragodan 96m² Cmimi: 350 euro Salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon, parking privat. Planet Real Estate - #Agjensioni për #Patundshmëri : +383 44 300 015 [email protected] Sheshi " Skenderbeu " #Prishtinë #BanesePërmbajtja. Jap me qira banesen 50m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e renovura dhe mobiluar komplet, banesa eshte e gatshem per banim, preferoj qift ose familjar, çmimi sipas marrveshjes.Shitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa. aws data exchange Banesë Luksoze 90m² me #QIRA, Linda Premium Banesa gjendet në kompleksin Linda Premium Residence, në lagjen Prishtina e Re, 2min nga qendra tregtare Albi Mall dhe 5min nga qendra e qytetit. Banesa ndodhet në katin e tretë. Banesa është tërësishtë e mobiluar dhe është e pajisur me nxemje qendrore, sistemin smart home dhe zërim të veçantë. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë ...Qera. 1,300 € / Në muaj. Banese moderne me qera ne Arberi. 2 1. Qera. 550 € / Në muaj. Shtepi me qera ne Margona Residence. 5 2 175 Metra². Qera.jemi duke ndryshuar serverin - changing server Shpallje në Të gjitha komunat. Classified ads in Të gjitha komunat. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free!Banes Me Qera. prishtinë banes luksoze. lëshohet banesë me qira në qendër të prizrenit. banes me qira ne mat kodi 0715 lokacioni: kompleksi princesha afer shk.f. pavaresia siperfaqe: 85 m2 kati 4 renditjet: 2 pershendetje shqipeeeee !! shpresoj qe je mir !! nket video un dhe blerina ju prezantojm banesen ton te re, shikim te banes me qira te qafa kodi 0688 lokacioni: te qebaptorja ...Data: 23/03/2022. Çmimi: 320 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banese me qira ne Pejton.Lëshohet banese me qera tek rruga B, banesa ndodhet në rrugën "Muharrem Fejza" dhe ka këtë rënditje: - Sallon dhe kuzhine, -Dy dhoma gjumi, - Banjo dhe tersa. Çmimi 350 euro për muaj. Nr i kontaktit +383 43 73 73 73Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558 Shitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa. Prishtine Me qira 320€ ... Jepet me qira banesa e mobiluar në Rrugen C në Prishtinë ... Prioriteti i pronarit është ta lëshoj afatgjatë me qira çmimi i qirasë për muaj është 320.00 EUR. Parakusht duhet të paguhen 3 qirat e para +1 deposit për ta vazhduar marrëveshjen.Lëshohet Banesa me #qira në Lagjen Mati 1! Qiraja mujore: 330€ + Depoziti Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në Lagjen Mati 1 më saktësisht Rr. Muharrem Fejza. Vlen të përmendet se banesa është komplet e mobiluar dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. VEREJTJE: Banesa lëshohet për ... Lëshohet Banesa me #qira në Lagjen Mati 1! Qiraja mujore: 330€ + Depoziti Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në Lagjen Mati 1 më saktësisht Rr. Muharrem Fejza. Vlen të përmendet se banesa është komplet e mobiluar dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. VEREJTJE: Banesa lëshohet për ... 10 mar 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Gjilan me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.Banesa në gjithë Kosovën; Publikuar: Mar 28 2022 06:39. Apartament me qeta. ... Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurt ...Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...Banes Me Qera. prishtinë banes luksoze. lëshohet banesë me qira në qendër të prizrenit. banes me qira ne mat kodi 0715 lokacioni: kompleksi princesha afer shk.f. pavaresia siperfaqe: 85 m2 kati 4 renditjet: 2 pershendetje shqipeeeee !! shpresoj qe je mir !! nket video un dhe blerina ju prezantojm banesen ton te re, shikim te banes me qira te qafa kodi 0688 lokacioni: te qebaptorja ...Banesa me qera ne Ulpiane Prishtine. Proneperty.com DA: 14 PA: 48 MOZ Rank: 79. Leshohet me qera banesa në lagjen Ulpiane, Prishtinë,kati 5,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor; Çmimi 300 eur/muaj 045 584 613 045 584 719 [email protected]Ofrohet banesa me qira, banesa eshte e renovuar komplet dhe e mobiluar . Banesa gjindet ne lagjen Ulpianë, tek fontana, ne katin e 6-të ku ka ashensorin funksional. Banesa ka kete renditje Sallon me kuzhine, Dhome gjumi, Banjo, Koridor, Ballkon/teras. Banesa posedon te gjitha elementet e nevojshme qe iu duhet nje familje, ka ngrohje qendrore nga Termokosi si dhe parking te mjaftueshem.Banesa ...06/03/2022 11:20 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshoj banes me qira ne lagjen 4Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet afer shkolles Elenagjika, kati i dyte, 65m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjoShitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Jepet me qera banesa ne Lagjen Dardania prane postes se Kosoves ne Prishtine. Banesa gjendet ne katin e pare. -40 m2. 2 Dhoma. E Mobiluar. Kontakt : WhatsApp 0049 176 620 65 315. 0049 176 620 65 315. 1470 total views, 1 today. Listing ID: 2305af0c15500755.Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve... minecraft bedrock parkour server ip Rent. 550 € / Per month. Shtepi me qera ne Margona Residence. 5 2 175 meters². Rent. 1,500 € / Per month. Shtepi Ne Shitje Ne GILAN. 262 meters². Sale.10 mar 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Gjilan me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.jemi duke ndryshuar serverin - changing server Banesa me qera ne Ulpiane Prishtine. Proneperty.com DA: 14 PA: 48 MOZ Rank: 79. Leshohet me qera banesa në lagjen Ulpiane, Prishtinë,kati 5,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor; Çmimi 300 eur/muaj 045 584 613 045 584 719 [email protected]Ofrojm Banesën me qera në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar Banesa është e pa mobiluar Struktura e Banesës * Sipërfaqe 110m² , kati i tretë * Sallon * Kuzhinë * Tri dhoma të gjumit * Banjo * Dy ballkone Cmimi 350 euro ID Q1112 Na kontaktoni : +38344780999 & +38345347047 [email protected] www.qendra-ks.comLëshohet Banesa me #qira në Lagjen Mati 1! Qiraja mujore: 330€ + Depoziti Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në Lagjen Mati 1 më saktësisht Rr. Muharrem Fejza. Vlen të përmendet se banesa është komplet e mobiluar dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. VEREJTJE: Banesa lëshohet për ... Banesa gjendet ne Velani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex vila for rent tirana albania rent tirana golden park home for rent tiranajemi duke ndryshuar serverin - changing server Lëshoj banesen me qira. leshoj banesen me qira tek Santea Prishtinë,kati i9 dytë,e mobiluar me kushte të mira banimi.Tel.044200573Leshihet banesa me qera Price: 200.00 € details posted 31 March 00:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Përmbajtja. Jap me qira banesen 50m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e renovura dhe mobiluar komplet, banesa eshte e gatshem per banim, preferoj qift ose familjar, çmimi sipas marrveshjes.Banesa gjendet ne qender ne rrugen Murat Mehemti, Tophane ne katin e 12. Banesa ka siperfaqe prej 280m2 banim dhe 60m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, podrum dhe garazhe. Banesa leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 2.500euro ne muaj.Banes-me Qira, Ferizaj. 1,549 likes · 2 talking about this. Leshojm Banesa me QiraPatundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Lëshohet Banesa me #qira në Lagjen Mati 1! Qiraja mujore: 330€ + Depoziti Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në Lagjen Mati 1 më saktësisht Rr. Muharrem Fejza. Vlen të përmendet se banesa është komplet e mobiluar dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. VEREJTJE: Banesa lëshohet për ... Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 100m2 m² Numri i dhomave 2 Description. Leshoj banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve me Siperfaqe 100m2 e cila Posedon : Sallon,Kuzhine,2 Dhoma,koridor,banjo dhe 2 Ballkona. Banesa Gjendet ne katin e 1. Nuk Bashkpunoj me Agjensiona.10 mar 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Gjilan me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.Banesa në gjithë Kosovën; Publikuar: Mar 28 2022 06:39. Apartament me qeta. ... Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurt ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes ne drenas 2022,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Lshoj banesen me qera ne prishtina stars emshir kati 5 ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor depo per haq ka dy lifta banesa gjindet afer hotel gardenit. ... në MerrJep që nga 2022. 044499174 Shkruani një mesazh.Banesa posedon: 3 dhoma fjetje Sallon Kuzhine Banjo dhe wc Ballkon Koridor Çmimi 350 euro Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) [email protected] A+ Real Estate. Shtëpi, Banesa me Qira / Prishtinë / 1 vit më parë / 186 x shikuar. Prishtinë, XK. 350.00 €.Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Leshohet Banesa me Qira , Banesa ndodhet ne Lagjen Emshir Perball Hotel Nartel ndodhet ne katin e 6 , eshte e mobiluar ne tersi te gjitha gjerat e reja , banesa ka 2 dhoma gjumi , sallon me kuzhine , wc , banjo , ballkonOFERT - Banes Moderne me Qira ne Arberi - Kodi 1449 Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Melodia PX Siperfaqe: 85 M2 Kati 1 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Shpajz - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore - Parking para Objektit - Kend e Lodrave per Femije - Mirembatje te Hymjes - Lift - Uj 24 H Çmimi €400 Agjensioni Prishtina City ...Banesa në lagjen Mati 1 në në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Banesa ka 91,61 metra² dhe gjindet në katin e 1 të objektit. Qëndrimi ditor së bashku me kuzhin,2 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo. Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit. Përfundonë në dhjetor te 2022.Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.16. November 2018 ·. Mit Öffentlich geteilt. E ZENE. Ipet banesa me qera në katin e dytë banues (kati i tretë),nr. 6. Banesa me 45m² të banuara posedon këtë rënditje: kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon. Dyshemeja e tëra llaminat,dyer prej druri dhe dritare të plastikës. Banesa gjendet në qendër të qytetit ...Banes-me Qira, Ferizaj. 1,549 likes · 2 talking about this. Leshojm Banesa me QiraBanesa me #qira - #Prishtinë. Lokacioni : Arbëri - Dragodan 96m² Cmimi: 350 euro Salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon, parking privat. Planet Real Estate - #Agjensioni për #Patundshmëri : +383 44 300 015 [email protected] Sheshi " Skenderbeu " #Prishtinë #Banese09.03.2022 (20:18): Jepet me qera bar kafe 200m2 tek qyteti studenti. jepet me qera për arsye emigrimi. lokali organizohet nga 90m2 sipërfaqe e brendshme, 100m2 verandë me opsion zgjerimi edhe njëherë aq përqark shatërvanit. Çmimi përfshin edhe tatimin në buri...10 mar 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Gjilan me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.Banesa gjendet ne Hajvali ne kompleksin Diamond Resident ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex vila for rent tirana albania rent tirana golden park home for rent tiranaLagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...27/02/2022 . E zanur KODI 044 ️Leshohet me qira Banesa me sipërfaqe 65.85m2,kati i 4-të 📌Gjendet në Prishtinë/Mati 1 ️Banesa posedon: ️Sallon dhe Kuzhinë ️Dhomë Gjumi ️Banjo ️Ballkon ️Depo ️Banesa Leshohet e Mobiluar Banesa Leshohet për Familjar me Periudhë afatgjate 12 muaj e më shumëLeshihet banesa me qera Price: 200.00 € details posted 31 March 00:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Description. Contact the bidder Save ad +38349717745 Report ad; Print ad; Edit / Delete ad; Similar ads. Banesa në ...Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex vila for rent tirana albania rent tirana golden park home for rent tiranaBanesa me qera ne Ulpiane Prishtine. Proneperty.com DA: 14 PA: 48 MOZ Rank: 79. Leshohet me qera banesa në lagjen Ulpiane, Prishtinë,kati 5,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor; Çmimi 300 eur/muaj 045 584 613 045 584 719 [email protected]Publikuar më Mar 24, 2022 Lëshoj banesen me qira. leshoj banesen me qira tek Santea Prishtinë,kati i9 dytë,e mobiluar me kushte të mira banimi.Tel.044200573 ... Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit. Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon... çmimi 160€ Publikuar ...Leshihet banesa me qera Price: 200.00 € details posted 31 March 00:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina 09.03.2022 (20:18): Jepet me qera bar kafe 200m2 tek qyteti studenti. jepet me qera për arsye emigrimi. lokali organizohet nga 90m2 sipërfaqe e brendshme, 100m2 verandë me opsion zgjerimi edhe njëherë aq përqark shatërvanit. Çmimi përfshin edhe tatimin në buri...Banesë Luksoze 90m² me #QIRA, Linda Premium Banesa gjendet në kompleksin Linda Premium Residence, në lagjen Prishtina e Re, 2min nga qendra tregtare Albi Mall dhe 5min nga qendra e qytetit. Banesa ndodhet në katin e tretë. Banesa është tërësishtë e mobiluar dhe është e pajisur me nxemje qendrore, sistemin smart home dhe zërim të veçantë. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë ...Përmbajtja. Jap me qira banesen 50m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e renovura dhe mobiluar komplet, banesa eshte e gatshem per banim, preferoj qift ose familjar, çmimi sipas marrveshjes.Banes-me Qira, Ferizaj. 1,549 likes · 2 talking about this. Leshojm Banesa me Qiradetails posted 12 November 21:32 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 100m2 m² Numri i dhomave 2 Description. Leshoj banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve me Siperfaqe 100m2 e cila Posedon : Sallon,Kuzhine,2 Dhoma,koridor,banjo dhe 2 Ballkona. Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Banesa në gjithë Kosovën; Publikuar: Mar 28 2022 06:39. Apartament me qeta. ... Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurt ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes ne drenas 2022,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Lshoj banesen me qera ne prishtina stars emshir kati 5 ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor depo per haq ka dy lifta banesa gjindet afer hotel gardenit. ... në MerrJep që nga 2022. 044499174 Shkruani një mesazh.Lshoj banesen me qera ne prishtina stars emshir kati 5 ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor depo per haq ka dy lifta banesa gjindet afer hotel gardenit. ... në MerrJep që nga 2022. 044499174 Shkruani një mesazh.Lëshohet Banesa me #qira në Lagjen Mati 1! Qiraja mujore: 330€ + Depoziti Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në Lagjen Mati 1 më saktësisht Rr. Muharrem Fejza. Vlen të përmendet se banesa është komplet e mobiluar dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim. Banesa gjendet në katin e 3-të dhe posedon 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. VEREJTJE: Banesa lëshohet për ... Lëshohet banese me qera tek rruga B, banesa ndodhet në rrugën "Muharrem Fejza" dhe ka këtë rënditje: - Sallon dhe kuzhine, -Dy dhoma gjumi, - Banjo dhe tersa. Çmimi 350 euro për muaj. Nr i kontaktit +383 43 73 73 73Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 100m2 m² Numri i dhomave 2 Description. Leshoj banes me qira ne Lagjen e Muhaxherve me Siperfaqe 100m2 e cila Posedon : Sallon,Kuzhine,2 Dhoma,koridor,banjo dhe 2 Ballkona. Banesa Gjendet ne katin e 1. Nuk Bashkpunoj me Agjensiona.10 mar 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Gjilan me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi.Shkurt 4, 2022. ID: 5248. OFROHET BANESA ME QIRA NË LAGJEN "BREGU I DIELLIT" NË PRISHTINË! ... 350 € OFROHET BANESA ME QIRA NË LAGJEN "BREGU I DIELLIT" NË PRISHTINË! Banesa më saktësisht ndodhet tek banesat e bardha, është e tëra e mobiluar me të gjitha paisjet e nevojshe për banim dhe ka këtë rënditje: Dhoma e ditës.OFERT - Banes Moderne me Qira ne Arberi - Kodi 1449 Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Melodia PX Siperfaqe: 85 M2 Kati 1 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Shpajz - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore - Parking para Objektit - Kend e Lodrave per Femije - Mirembatje te Hymjes - Lift - Uj 24 H Çmimi €400 Agjensioni Prishtina City ...06/03/2022 11:20 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshoj banes me qira ne lagjen 4Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet afer shkolles Elenagjika, kati i dyte, 65m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjo-banesa me qira ne prishtine. Banesa me qira ne prishtine and offers from the used car market where you can find it autoscout albania cars for sale porsche cayenne mandarine drive used cars for sale albania autoscout24 albania new cars for sale europa cars for sale.Banesa gjendet ne qender ne rrugen Murat Mehemti, Tophane ne katin e 12. Banesa ka siperfaqe prej 280m2 banim dhe 60m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, podrum dhe garazhe. Banesa leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 2.500euro ne muaj.Banesa gjendet ne Hajvali ne kompleksin Diamond Resident ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.Banesa me qera ne Ulpiane Prishtine. Proneperty.com DA: 14 PA: 48 MOZ Rank: 79. Leshohet me qera banesa në lagjen Ulpiane, Prishtinë,kati 5,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor; Çmimi 300 eur/muaj 045 584 613 045 584 719 [email protected]Banesa në gjithë Kosovën; Publikuar: Mar 28 2022 06:39. Apartament me qeta. ... Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurt ...Leshihet banesa me qera Price: 200.00 € details posted 31 March 00:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Lëshohet Banesa me #qira te 4 Lullat! Qiraja mujore: 250€+Depoziti! Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet te 4 Lullat. Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim, ndodhet 3 min larg sheshit të Prishtinës. Lëshohet Banesa me #qira te 4 Lullat! Qiraja mujore: 250€+Depoziti! Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet te 4 Lullat. Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim, ndodhet 3 min larg sheshit të Prishtinës. jemi duke ndryshuar serverin - changing server Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex vila for rent tirana albania rent tirana golden park home for rent tiranaBanesa është pjesë e një ndërtimi i cili është në fazën e fimalizimit,dhe pritet të përfundojë në shtator të 2022. Banesa orgonizohet : Qêndrimi ditor,një dhomë gjumi,një tualet si dhe një ballkonë. Zona në të cilën ndodhet banesa është ndër pjesët më të qeta të qytetit.Përmbajtja. Jap me qira banesen 130m2 kati i -II- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera, Gjilan. 3 087 pëlqime · 4 po flasin në lidhje me këtë. http://www.amsa-ks.com/Banesa me qira tirana and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. You can also find apartments for rent tirana albania house for rent sea side albania monthly rent house for rent tirana albania casa italia house for rent durres house for rent apartment complex vila for rent tirana albania rent tirana golden park home for rent tirana anu meaning in science Banesa gjendet ne Hajvali ne kompleksin Diamond Resident ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 140m2 dhe ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe vendparkim. Banesa leshohet me qira me cmim prej 1.000euro ne muaj.Banesa posedon: 3 dhoma fjetje Sallon Kuzhine Banjo dhe wc Ballkon Koridor Çmimi 350 euro Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) [email protected] A+ Real Estate. Shtëpi, Banesa me Qira / Prishtinë / 1 vit më parë / 186 x shikuar. Prishtinë, XK. 350.00 €.Përmbajtja. Jap me qira banesen 130m2 kati i -II- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.Shitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa. Banes Me Qera. prishtinë banes luksoze. lëshohet banesë me qira në qendër të prizrenit. banes me qira ne mat kodi 0715 lokacioni: kompleksi princesha afer shk.f. pavaresia siperfaqe: 85 m2 kati 4 renditjet: 2 pershendetje shqipeeeee !! shpresoj qe je mir !! nket video un dhe blerina ju prezantojm banesen ton te re, shikim te banes me qira te qafa kodi 0688 lokacioni: te qebaptorja ...Banesë Ekskluzive 80m² me #QIRA, Ulpianë Banesa gjendet në qendër të Prishtinës, në lagjen Ulpiana, 2 min larg nga Universiteti i Prishtinës dhe Katedralja Nëna Tereze. Banesa ndodhet në një lagje të qetë dhe është në katin e katërt. Banesa është e renovuar dhe është e pajisur me nxemje qëndore (Termokos) dhe me interfon. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë të ...Banesë Ekskluzive 80m² me #QIRA, Ulpianë Banesa gjendet në qendër të Prishtinës, në lagjen Ulpiana, 2 min larg nga Universiteti i Prishtinës dhe Katedralja Nëna Tereze. Banesa ndodhet në një lagje të qetë dhe është në katin e katërt. Banesa është e renovuar dhe është e pajisur me nxemje qëndore (Termokos) dhe me interfon. Dyert e hyrjes së ndërtesës janë të ...Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Lëshohet Banesa me #qira te 4 Lullat! Qiraja mujore: 250€+Depoziti! Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet te 4 Lullat. Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim, ndodhet 3 min larg sheshit të Prishtinës. -banesa me qira ne prishtine. Banesa me qira ne prishtine and offers from the used car market where you can find it autoscout albania cars for sale porsche cayenne mandarine drive used cars for sale albania autoscout24 albania new cars for sale europa cars for sale.leshohet banesa me qira 60m2 afer ministris te arsimit ose perball stacionit te policis 2. Posedon te gjitha paisjet per zyre prej karrikave tavolinave tabelave. Banesa eshte ne katin e 6 Banesa eshte e re me pamje nga lindja dhe posedon dy lifta. cmimi 380 euroLëshohet Banesa me #qira te 4 Lullat! Çmimi: 250 € Detajet Postuar Sot, 18:14 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Banesa është pjesë e një ndërtimi i cili është në fazën e fimalizimit,dhe pritet të përfundojë në shtator të 2022. Banesa orgonizohet : Qêndrimi ditor,një dhomë gjumi,një tualet si dhe një ballkonë. Zona në të cilën ndodhet banesa është ndër pjesët më të qeta të qytetit.Banesë Me Qira është një platformë e re në treg, e cila u mundëson pronarëve të postojnë banesat e tyre në mënyrë që të njihen sa më shumë nga klientët. Dhe gjithashtu u mundëson të gjithë atyre që kërkojnë një vend për banim ta gjejnë atë në mënyrë sa më të lehtë.Banesa me #qira - #Prishtinë. Lokacioni : Arbëri - Dragodan 96m² Cmimi: 350 euro Salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon, parking privat. Planet Real Estate - #Agjensioni për #Patundshmëri : +383 44 300 015 [email protected] Sheshi " Skenderbeu " #Prishtinë #Banese10 mar 2022 - Merr me qira nga njerëzit në Gjilan me $20/natë. Gjej vende unike për të qëndruar me hostë vendas në 191 shtete. Me Airbnb i përkasim çdo vendi. hammond organ for sale Shitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa. jemi duke ndryshuar serverin - changing server Banesa me #qira - #Prishtinë. Lokacioni : Arbëri - Dragodan 96m² Cmimi: 350 euro Salloni me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, ballkon, parking privat. Planet Real Estate - #Agjensioni për #Patundshmëri : +383 44 300 015 [email protected] Sheshi " Skenderbeu " #Prishtinë #BaneseRent. 550 € / Per month. Shtepi me qera ne Margona Residence. 5 2 175 meters². Rent. 1,500 € / Per month. Shtepi Ne Shitje Ne GILAN. 262 meters². Sale.jemi duke ndryshuar serverin - changing server Data: 23/03/2022. Çmimi: 320 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banese me qira ne Pejton.Prishtine Me qira 320€ ... Jepet me qira banesa e mobiluar në Rrugen C në Prishtinë ... Prioriteti i pronarit është ta lëshoj afatgjatë me qira çmimi i qirasë për muaj është 320.00 EUR. Parakusht duhet të paguhen 3 qirat e para +1 deposit për ta vazhduar marrëveshjen.Banesë Me Qira është një platformë e re në treg, e cila u mundëson pronarëve të postojnë banesat e tyre në mënyrë që të njihen sa më shumë nga klientët. Dhe gjithashtu u mundëson të gjithë atyre që kërkojnë një vend për banim ta gjejnë atë në mënyrë sa më të lehtë.Tophane , ️mrapa ministrise se Shendetesise, me 85m2 kati i 4-pa lift, me sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira ba..., Tophane Shto shpallje Llogaria imeBanesë Me Qira është një platformë e re në treg, e cila u mundëson pronarëve të postojnë banesat e tyre në mënyrë që të njihen sa më shumë nga klientët. Dhe gjithashtu u mundëson të gjithë atyre që kërkojnë një vend për banim ta gjejnë atë në mënyrë sa më të lehtë.Shkurt 4, 2022. ID: 5248. OFROHET BANESA ME QIRA NË LAGJEN "BREGU I DIELLIT" NË PRISHTINË! ... 350 € OFROHET BANESA ME QIRA NË LAGJEN "BREGU I DIELLIT" NË PRISHTINË! Banesa më saktësisht ndodhet tek banesat e bardha, është e tëra e mobiluar me të gjitha paisjet e nevojshe për banim dhe ka këtë rënditje: Dhoma e ditës.Data: 23/03/2022. Çmimi: 320 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banese me qira ne Pejton. Qera. 1,300 € / Në muaj. Banese moderne me qera ne Arberi. 2 1. Qera. 550 € / Në muaj. Shtepi me qera ne Margona Residence. 5 2 175 Metra². Qera.Lëshohet banese me qera tek rruga B, banesa ndodhet në rrugën "Muharrem Fejza" dhe ka këtë rënditje: - Sallon dhe kuzhine, -Dy dhoma gjumi, - Banjo dhe tersa. Çmimi 350 euro për muaj. Nr i kontaktit +383 43 73 73 73Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Publikuar më Mar 24, 2022 Lëshoj banesen me qira. leshoj banesen me qira tek Santea Prishtinë,kati i9 dytë,e mobiluar me kushte të mira banimi.Tel.044200573 ... Banesa me qira ne prishtine ne bregu i diellit. Leshoj banese me qira ne Bregun e Diellit,afer Universitetit ``ILIRIA``.Banesa eshte nje-dhomshe posedon... çmimi 160€ Publikuar ...Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 60 m² Numri i dhomave 2 Description. Banesa me qera ne kompleksin blini mbrapa rruges b banesa asht e mobiluar kati 2 qmimi 200 ero qiraja dhe depozita 200 vrejtje nuk bashkëpunojmë me agjensiBanesa posedon: 3 dhoma fjetje Sallon Kuzhine Banjo dhe wc Ballkon Koridor Çmimi 350 euro Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) [email protected] A+ Real Estate. Shtëpi, Banesa me Qira / Prishtinë / 1 vit më parë / 186 x shikuar. Prishtinë, XK. 350.00 €.27/02/2022 . E zanur KODI 044 ️Leshohet me qira Banesa me sipërfaqe 65.85m2,kati i 4-të 📌Gjendet në Prishtinë/Mati 1 ️Banesa posedon: ️Sallon dhe Kuzhinë ️Dhomë Gjumi ️Banjo ️Ballkon ️Depo ️Banesa Leshohet e Mobiluar Banesa Leshohet për Familjar me Periudhë afatgjate 12 muaj e më shumëShitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore! Data: 23/03/2022. Çmimi: 320 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banese me qira ne Pejton.Banesë Me Qira është një platformë e re në treg, e cila u mundëson pronarëve të postojnë banesat e tyre në mënyrë që të njihen sa më shumë nga klientët. Dhe gjithashtu u mundëson të gjithë atyre që kërkojnë një vend për banim ta gjejnë atë në mënyrë sa më të lehtë.Jepet me qera banesa ne Lagjen Dardania prane postes se Kosoves ne Prishtine. Banesa gjendet ne katin e pare. -40 m2. 2 Dhoma. E Mobiluar. Kontakt : WhatsApp 0049 176 620 65 315. 0049 176 620 65 315. 1470 total views, 1 today. Listing ID: 2305af0c15500755.Vetura me qera Volkswagen Golf VII. 35 EUR / në ditë. Naftë. Automa. 2018. 2000 cm³. Prishtinë 3/5/2022.Vetura me qera Volkswagen Golf VII. 35 EUR / në ditë. Naftë. Automa. 2018. 2000 cm³. Prishtinë 3/5/2022.Banesa gjendet ne qender ne rrugen Murat Mehemti, Tophane ne katin e 12. Banesa ka siperfaqe prej 280m2 banim dhe 60m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, podrum dhe garazhe. Banesa leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 2.500euro ne muaj.14/03/2022 12:59 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshohet banesa me qira te Parku i qytetit. Banesa eshte komplet e mobiluar, 65m2. Banesa posedon: Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, korridor. Çmimi: 200 €Leshihet banesa me qera Price: 200.00 € details posted 31 March 00:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Banesa & Lokale Me Qira. 83 likes · 1 talking about this. KEMI BANESA DHE LOKALE ME QIRA NE DY LOKACIONE: -KOMPLEKSI GOLDEN PARK TEK MAHALLA E MUHAXHERVE -LIRIDONI CONSTRUCTION (PRISHTINA E RE)...Përmbajtja. Jap me qira banesen 50m2 kati i -II- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e renovura dhe mobiluar komplet, banesa eshte e gatshem per banim, preferoj qift ose familjar, çmimi sipas marrveshjes.Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Banesa gjendet ne Velani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.Banesa në gjithë Kosovën; Publikuar: Mar 28 2022 06:39. Apartament me qeta. ... Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558. Raportoni abuzimin nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurt ...Banesa me qera ne ulpian prishtine. 400 eur muaj. numri i dhomave: 3. sot 02:24 agjent për shitje të pronës leshohet banesa me qira. numri i dhomave: 3. Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 fushë kosovë. 200 eur muaj. numri i dhomave: 2. sipërfaqe: 60. sot 20:46 agjent për shitje të pronës.Tophane , ️mrapa ministrise se Shendetesise, me 85m2 kati i 4-pa lift, me sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira ba..., Tophane Shto shpallje Llogaria imeShitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa.Banesa në lagjen Mati 1 në në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Banesa ka 91,61 metra² dhe gjindet në katin e 1 të objektit. Qëndrimi ditor së bashku me kuzhin,2 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo. Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit. Përfundonë në dhjetor te 2022.Banesa & Lokale Me Qira. 83 likes · 1 talking about this. KEMI BANESA DHE LOKALE ME QIRA NE DY LOKACIONE: -KOMPLEKSI GOLDEN PARK TEK MAHALLA E MUHAXHERVE -LIRIDONI CONSTRUCTION (PRISHTINA E RE)...9 Followers, 0 Following, 1 Posts - See Instagram photos and videos from @banesa_me_qera_prishtineShitet banesa 3 dhomshe 81m2 kati 1 Mati 1. 81 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 20:13. 780 €. 7 foto. Apartment / Banesa. Data: 23/03/2022. Çmimi: 320 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Banese me qira ne Pejton. Lëshohet banesa me qera 3+1 në Qendër. 500 EUR / muaj. Numri i dhomave: 4. Sipërfaqe: 100. Sot 09:39 Agjent për shitje të pronës. Banesa me qera ne Ulpiane Prishtine. Proneperty.com DA: 14 PA: 48 MOZ Rank: 79. Leshohet me qera banesa në lagjen Ulpiane, Prishtinë,kati 5,me 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhinë ballkon banjo,korridor; Çmimi 300 eur/muaj 045 584 613 045 584 719 [email protected]Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Banesa gjendet ne qender ne rrugen Murat Mehemti, Tophane ne katin e 12. Banesa ka siperfaqe prej 280m2 banim dhe 60m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, podrum dhe garazhe. Banesa leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 2.500euro ne muaj.Banesa me qera ne ulpian prishtine. 400 eur muaj. numri i dhomave: 3. sot 02:24 agjent për shitje të pronës leshohet banesa me qira. numri i dhomave: 3. Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 fushë kosovë. 200 eur muaj. numri i dhomave: 2. sipërfaqe: 60. sot 20:46 agjent për shitje të pronës.Banesa gjendet ne Velani ne katin e II. Banesa ka siperfaqe prej 85m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, ballkon dhe leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.OFERT - Banes Moderne me Qira ne Arberi - Kodi 1449 Lokacioni: Kompleksi Butrinti Afer Melodia PX Siperfaqe: 85 M2 Kati 1 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - 2 Banjo - Shpajz - Koridor - Ballkon Posedon: - Nxemje Qendrore - Parking para Objektit - Kend e Lodrave per Femije - Mirembatje te Hymjes - Lift - Uj 24 H Çmimi €400 Agjensioni Prishtina City ...Lëshohet Banesa me #qira te 4 Lullat! Qiraja mujore: 250€+Depoziti! Lëshohet Banesa me qira e cila gjendet te 4 Lullat. Banesa gjendet në katin e 1-rë dhe ka një pozitë tejet të përshtatshme për banim, ndodhet 3 min larg sheshit të Prishtinës. Lëshohet banese me qera tek rruga B, banesa ndodhet në rrugën "Muharrem Fejza" dhe ka këtë rënditje: - Sallon dhe kuzhine, -Dy dhoma gjumi, - Banjo dhe tersa. Çmimi 350 euro për muaj. Nr i kontaktit +383 43 73 73 73Banesa me qera ne ulpian prishtine. 400 eur muaj. numri i dhomave: 3. sot 02:24 agjent për shitje të pronës leshohet banesa me qira. numri i dhomave: 3. Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 fushë kosovë. 200 eur muaj. numri i dhomave: 2. sipërfaqe: 60. sot 20:46 agjent për shitje të pronës.AMSA - Shtëpi,Banesa me Qera, Gjilan. 3 087 pëlqime · 4 po flasin në lidhje me këtë. http://www.amsa-ks.com/-banesa me qira ne prishtine. Banesa me qira ne prishtine and offers from the used car market where you can find it autoscout albania cars for sale porsche cayenne mandarine drive used cars for sale albania autoscout24 albania new cars for sale europa cars for sale.Banesa posedon: 3 dhoma fjetje Sallon Kuzhine Banjo dhe wc Ballkon Koridor Çmimi 350 euro Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) [email protected] A+ Real Estate. Shtëpi, Banesa me Qira / Prishtinë / 1 vit më parë / 186 x shikuar. Prishtinë, XK. 350.00 €.Banesë Me Qira është një platformë e re në treg, e cila u mundëson pronarëve të postojnë banesat e tyre në mënyrë që të njihen sa më shumë nga klientët. Dhe gjithashtu u mundëson të gjithë atyre që kërkojnë një vend për banim ta gjejnë atë në mënyrë sa më të lehtë.Banesa gjendet ne qender ne rrugen Murat Mehemti, Tophane ne katin e 12. Banesa ka siperfaqe prej 280m2 banim dhe 60m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, podrum dhe garazhe. Banesa leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 2.500euro ne muaj.09.03.2022 (20:18): Jepet me qera bar kafe 200m2 tek qyteti studenti. jepet me qera për arsye emigrimi. lokali organizohet nga 90m2 sipërfaqe e brendshme, 100m2 verandë me opsion zgjerimi edhe njëherë aq përqark shatërvanit. Çmimi përfshin edhe tatimin në buri...Lëshohet banesa me qera 3+1 në Qendër. 500 EUR / muaj. Numri i dhomave: 4. Sipërfaqe: 100. Sot 09:39 Agjent për shitje të pronës. Banesa në lagjen Mati 1 në në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Banesa ka 91,61 metra² dhe gjindet në katin e 1 të objektit. Qëndrimi ditor së bashku me kuzhin,2 dhomë gjumi ,ballkonë dhe 2 banjo dhe depo. Banesa ka orjentim nga përëndim-veri,dhe është pronë e nënkontraktorit. Përfundonë në dhjetor te 2022.leshohet banesa me qira 60m2 afer ministris te arsimit ose perball stacionit te policis 2. Posedon te gjitha paisjet per zyre prej karrikave tavolinave tabelave. Banesa eshte ne katin e 6 Banesa eshte e re me pamje nga lindja dhe posedon dy lifta. cmimi 380 euroBanes-me Qira, Ferizaj. 1,549 likes · 2 talking about this. Leshojm Banesa me QiraPrishtine Me qira 320€ ... Jepet me qira banesa e mobiluar në Rrugen C në Prishtinë ... Prioriteti i pronarit është ta lëshoj afatgjatë me qira çmimi i qirasë për muaj është 320.00 EUR. Parakusht duhet të paguhen 3 qirat e para +1 deposit për ta vazhduar marrëveshjen.Banesa me qera ne ulpian prishtine. 400 eur muaj. numri i dhomave: 3. sot 02:24 agjent për shitje të pronës leshohet banesa me qira. numri i dhomave: 3. Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 7 fushë kosovë. 200 eur muaj. numri i dhomave: 2. sipërfaqe: 60. sot 20:46 agjent për shitje të pronës.Banesa gjendet ne qender ne rrugen Murat Mehemti, Tophane ne katin e 12. Banesa ka siperfaqe prej 280m2 banim dhe 60m2 terase. Banesa ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, dy banjo, depo, podrum dhe garazhe. Banesa leshohet me qira e mobiluar me cmim prej 2.500euro ne muaj.Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...Leshoj apartamentin me qera, Dhome gjumi, kuzhine, banjo. Per me shume tel 044 242 558 Banesa është pjesë e një ndërtimi i cili është në fazën e fimalizimit,dhe pritet të përfundojë në shtator të 2022. Banesa orgonizohet : Qêndrimi ditor,një dhomë gjumi,një tualet si dhe një ballkonë. Zona në të cilën ndodhet banesa është ndër pjesët më të qeta të qytetit.Tophane , ️mrapa ministrise se Shendetesise, me 85m2 kati i 4-pa lift, me sistem te ngrohjes me rryme, me kushte shumë të mira ba..., Tophane Shto shpallje Llogaria imejemi duke ndryshuar serverin - changing server Lagjia e spitalit Prishtinë, me 24.01.2022. Ipet me #qira #banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit, (mrapa Euleksit te Castel Kafe), me sipërfaqe 92m2, kati 2-të.Me Mundesi mobilimi sipas marreve...Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine. Banesa gjendet te kullat e Arabeve, eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, posedon dhe nxemje qendrore te Termokosit. Gjithesej ka 60m² ku perbehet prej: • Salloni • Kuzhina • Dhome gjumi • Koridor • Banjo • Ballkon Cmimi : 250euro ne muaj.OFERT - Banes me Qira ne Lakishte - Kodi 2178 Lokacioni: Te Prokredit Banka Siperfaqe: 70 M2 Kati 14 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon - Koridor Posedon: - Nxemje Qendrore me Termokos - Mirembatje te Hymjes - 2 Lifta - Uj 24 H Çmimi €280 - Per Fotot e Baneses Kontaktoni ne Viber.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banes ne drenas 2022,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.06/03/2022 11:20 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi. Leshoj banes me qira ne lagjen 4Llullat, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet afer shkolles Elenagjika, kati i dyte, 65m2 Banesa posedon: - dhome gjumi - sallon dhe kuzhine - banjoLeshihet banesa me qera Price: 200.00 € details posted 31 March 00:09 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina single number leetcode solution javascriptforscan spreadsheet 2016 f150which condition leads to an increase in the pulmonary blood flowfreckle hacks coins